TRENINGSTIDER 

Nye medlemmer tas løpende opp hvis du har kampsportbakgrunn fra tidligere!

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
14.00
Barn
Nivå: Alle
14.00
15.00
Instruktør: Rullerende
14.15
14.30
14.45
15.00
Makotokai Karate
Nivå: Alle
15.00
17.00
En eller flere instruktører vil være tilstede
Makotokai KarateFri trening for alle grupper
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
Barn
Nivå: Grønt ->
17.30
18.30
Instruktører: Svanhild Sunde, Stian Tronvold
Barn
Nivå: Nye barn jan 2018 og nye barn høst 2017
17.30
18.30
Instruktører: Roy Steiring, Frank Maaø
BarnNye barn fra 7 år - kan unntaksvis ta de inn når de er 6 år
Tai Chi
Nivå: Videregående
17.30
19.00
Instruktør: Svanhild Sunde
Barn
Nivå: Gul-Orange
17.30
18.30
Instruktører: Vigdis Lien
Makotokai Karate
Nivå: Brunt og Sort
17.30
19.00
Instruktører: Rullerende på Shin Etai - Pål Erik, Rune, Tore, Roy og Svanhild
Makotokai KarateSpesielt fokus på kata
17.45
18.00
Tai Chi
Nivå: Fellestrening
18.00
19.30
Instruktør: Svanhild Sunde
18.15
18.30
Makotokai Karate
Nivå: Blått, Brunt og sort
18.30
20.00
Instruktør: Pål Erik Hansen (partallsuker) og Rune Nilssen (oddetallsuker)
Makotokai KarateHovedtrening for alle instruktører - fokus på nye kata og prinsipper
Makotokai Karate
Nivå: Gul stripe-Blått
18.30
20.00
Instruktører: Tore Roald og Atle Hybertsen
Makotokai Karate
Nivå: Gul stripe-Sort inkl. rullestol
18.30
20.00
Instruktør: Roy Steiring
Makotokai KarateTrening med fokus på bredde. Ofte vil treningen dels opp hvor flere instruktører deltar
18.45
19.00
Kamptrening
Kamptrening m/ fokus på Makotokai regelverk
19.00
20.30
Instruktører: Pål Erik, Thor-Egil (rullerer)
KamptreningTilgjengelig for alle med gradering fra gul stripe og opp
19.15
19.30
19.45
20.00
Tai Chi
Nivå: Nyebegynnere
20.00
21.30
Instruktør: Svanhild Sunde
Tai ChiMøt opp i løse behagelige klær. Du kan også få kjøpt Tai Chi drakt.
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15

Mandag

  • Barn Nivå: Grønt -> · Instruktører: Svanhild Sunde, Stian Tronvold
    17.30 - 18.30
  • Makotokai Karate Nivå: Blått, Brunt og sort · Instruktør: Pål Erik Hansen (partallsuker) og Rune Nilssen (oddetallsuker)
    18.30 - 20.00

Tirsdag

  • Barn Nivå: Nye barn jan 2018 og nye barn høst 2017 · Instruktører: Roy Steiring, Frank Maaø
    17.30 - 18.30
  • Makotokai Karate Nivå: Gul stripe-Blått · Instruktører: Tore Roald og Atle Hybertsen
    18.30 - 20.00
  • Tai Chi Nivå: Nyebegynnere · Instruktør: Svanhild Sunde
    20.00 - 21.30

Onsdag

  • Tai Chi Nivå: Videregående · Instruktør: Svanhild Sunde
    17.30 - 19.00
  • Kamptrening Kamptrening m/ fokus på Makotokai regelverk · Instruktører: Pål Erik, Thor-Egil (rullerer)
    19.00 - 20.30

Torsdag

  • Barn Nivå: Gul-Orange · Instruktører: Vigdis Lien
    17.30 - 18.30
  • Makotokai Karate Nivå: Gul stripe-Sort inkl. rullestol · Instruktør: Roy Steiring
    18.30 - 20.00

Fredag

  • Makotokai Karate Nivå: Brunt og Sort · Instruktører: Rullerende på Shin Etai - Pål Erik, Rune, Tore, Roy og Svanhild
    17.30 - 19.00

Lørdag

  • Barn Nivå: Alle · Instruktør: Rullerende
    14.00 - 15.00
  • Makotokai Karate Nivå: Alle · En eller flere instruktører vil være tilstede
    15.00 - 17.00

Søndag

  • Tai Chi Nivå: Fellestrening · Instruktør: Svanhild Sunde
    18.00 - 19.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
14.00
Barn
Nivå: Alle
14.00
15.00
Instruktør: Rullerende
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
Barn
Nivå: Grønt ->
17.30
18.30
Instruktører: Svanhild Sunde, Stian Tronvold
Barn
Nivå: Nye barn jan 2018 og nye barn høst 2017
17.30
18.30
Instruktører: Roy Steiring, Frank Maaø
BarnNye barn fra 7 år - kan unntaksvis ta de inn når de er 6 år
Barn
Nivå: Gul-Orange
17.30
18.30
Instruktører: Vigdis Lien
17.45
18.00
18.15

Mandag

  • Barn Nivå: Grønt -> · Instruktører: Svanhild Sunde, Stian Tronvold
    17.30 - 18.30

Tirsdag

  • Barn Nivå: Nye barn jan 2018 og nye barn høst 2017 · Instruktører: Roy Steiring, Frank Maaø
    17.30 - 18.30

Torsdag

  • Barn Nivå: Gul-Orange · Instruktører: Vigdis Lien
    17.30 - 18.30

Lørdag

  • Barn Nivå: Alle · Instruktør: Rullerende
    14.00 - 15.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00
Kamptrening
Kamptrening m/ fokus på Makotokai regelverk
19.00
20.30
Instruktører: Pål Erik, Thor-Egil (rullerer)
KamptreningTilgjengelig for alle med gradering fra gul stripe og opp
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15

Onsdag

  • Kamptrening Kamptrening m/ fokus på Makotokai regelverk · Instruktører: Pål Erik, Thor-Egil (rullerer)
    19.00 - 20.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15.00
Makotokai Karate
Nivå: Alle
15.00
17.00
En eller flere instruktører vil være tilstede
Makotokai KarateFri trening for alle grupper
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
Makotokai Karate
Nivå: Brunt og Sort
17.30
19.00
Instruktører: Rullerende på Shin Etai - Pål Erik, Rune, Tore, Roy og Svanhild
Makotokai KarateSpesielt fokus på kata
17.45
18.00
18.15
18.30
Makotokai Karate
Nivå: Blått, Brunt og sort
18.30
20.00
Instruktør: Pål Erik Hansen (partallsuker) og Rune Nilssen (oddetallsuker)
Makotokai KarateHovedtrening for alle instruktører - fokus på nye kata og prinsipper
Makotokai Karate
Nivå: Gul stripe-Blått
18.30
20.00
Instruktører: Tore Roald og Atle Hybertsen
Makotokai Karate
Nivå: Gul stripe-Sort inkl. rullestol
18.30
20.00
Instruktør: Roy Steiring
Makotokai KarateTrening med fokus på bredde. Ofte vil treningen dels opp hvor flere instruktører deltar
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45

Mandag

  • Makotokai Karate Nivå: Blått, Brunt og sort · Instruktør: Pål Erik Hansen (partallsuker) og Rune Nilssen (oddetallsuker)
    18.30 - 20.00

Tirsdag

  • Makotokai Karate Nivå: Gul stripe-Blått · Instruktører: Tore Roald og Atle Hybertsen
    18.30 - 20.00

Torsdag

  • Makotokai Karate Nivå: Gul stripe-Sort inkl. rullestol · Instruktør: Roy Steiring
    18.30 - 20.00

Fredag

  • Makotokai Karate Nivå: Brunt og Sort · Instruktører: Rullerende på Shin Etai - Pål Erik, Rune, Tore, Roy og Svanhild
    17.30 - 19.00

Lørdag

  • Makotokai Karate Nivå: Alle · En eller flere instruktører vil være tilstede
    15.00 - 17.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.30
Tai Chi
Nivå: Videregående
17.30
19.00
Instruktør: Svanhild Sunde
17.45
18.00
Tai Chi
Nivå: Fellestrening
18.00
19.30
Instruktør: Svanhild Sunde
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
Tai Chi
Nivå: Nyebegynnere
20.00
21.30
Instruktør: Svanhild Sunde
Tai ChiMøt opp i løse behagelige klær. Du kan også få kjøpt Tai Chi drakt.
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15

Tirsdag

  • Tai Chi Nivå: Nyebegynnere · Instruktør: Svanhild Sunde
    20.00 - 21.30

Onsdag

  • Tai Chi Nivå: Videregående · Instruktør: Svanhild Sunde
    17.30 - 19.00

Søndag

  • Tai Chi Nivå: Fellestrening · Instruktør: Svanhild Sunde
    18.00 - 19.30
No alle partier available!