Makotokai Karate & Tai Chi

KLUBBENS INSTRUKTØRER

Felles mail til alle instruktører er: instruktorer(at)trondheimkarate.com

InstruktørGradParti(er)UtdanningKontaktinfo

Pål Erik Hansen, Hovedinstruktør

6.dan
Makotokai Karate
1.chieh
Tai Chi
Nybegynnere mandag
(Sammen m/Camilla)
Videregående mandag
Kamp annenhver onsdag
Trener I, del 1,2,3
Trener II, del 1,2
Trener III
Mail:   palerik(at)trondheimkarate.com
Mobil: 93241006
Roy

Roy Steiring

3.dan
Makotokai Karate
1.Ji
Tai Chi
Nybegynner barn tirsdag
(sammen m/Frank)
Fellestrening torsdag
Trener I del 1,2,3Mail: roy(at)trondheimkarate.com
Mobil: 99024705

Marc Dhainaut

3.dan
Makotokai Karate
 Nybegynnere torsdag
(Sammen m/Bjørn Bjerke)
 Trener 1 del 1,2 Mail:
mdh@statoil.com
Mobil: 90530829
 

Svanhild

Svanhild Sunde

2.dan
Makotokai Karate
3.Chieh
Tai Chi
Tai Chi, mandag, tirsdag, onsdagTrener I del 1,2,3Mail: svanhild(at)trondheimkarate.com
Mobil: 97611706

Frank Maaø

2.dan
Makotokai Karate
Barn tirsdag
(Sammen m/Roy)
Trener 1 del 1Mail:
frank.a.maao@gmail.com

Atle Hybertsen

2.dan
Makotokai Karate
Mellomparti tirsdagTrener 1 del 1,2Mail:
atle@hybertsen.com

Vigdis Lien

1.dan
Makotokai Karate
4.Ji
Tai Chi
Barn mandag
(Sammen m/Stian)
Trener 1 del 1,2Mail:
vigdis-lien@hybertsen.com
Mobil: 99572353
 


Thor Egil Naas

1.dan
Makotokai Karate
Kamptrening annenhver onsdagTrener 1 del 1Mail:
post@tronderfrakt.no

Stian Tronvold

1.dan
Makotokai Karate
Videregående barn mandag
(sammen m/Vigdis)
Trener 1 del 1,2 Mail:
Stian.f.tronvold01@gmail.com
 

Vilde Holmqvist

1.dan
Makotokai Karate
Barn torsdag
(Sammen m/Karina)
  
 

Christina Hanebo

1.dan
Makotokai Karate
Barn torsdag
(Sammen m/Karina)
  

Bjørn Bjerke

 
Brunt belteNybegynnere torsdag
(Sammen m/Marc)
Trener 1 del 1Mail:
brbjerke@ntebb.no
 

Karina Hanebo

Brunt belteBarn torsdag
(Sammen m/Christina)
 Mail:
Karinahesselberg@hotmail.com
Mobil: 90057788

 

PRØV OSS!

Kom i form på en spennende, lærerik og effektiv måte

Kontakt
close slider

Hei! Her kan du ta kontakt med oss i klubben når det gjelder spørsmål om ulike tema

Klubben:
post@trondheimkarate.com
Styret:
styret@trondheimkarate.com
Instruktører:
instruktorer@trondheimkarate.com
Festkomité:
festkomite@trondheimkarate.com
Stevnekomité:
stevnekomite@trondheimkarate.com

* Obligatoriske felt