Etternavn Fornavn Alder Parti Ny grad Gruppe ca. start kl.
Berger Holgersen Theo 12 Barn Gul stripe 1,1 17:00
Brækken Mathea 11 Barn Gul stripe 1,1 17:00
Dawson Bryn 9 Barn Gul stripe 1,1 17:00
Eilertsen Andreas 9 Barn Gul stripe 1,1 17:00
Ersøy Mølnvik Ingmar Ullin 7 Barn Gul stripe 1,1 17:00
Fjeldem Chris Matthew 9 Barn Gul stripe 1,2 17:25
Folgerø Sivert 8 Barn Gul stripe 1,2 17:25
Hanebo Marcus 7 Barn Gul stripe 1,2 17:25
Hovdahl Isalin Le 6 Barn Gul stripe 1,2 17:25
Krohn-Hansen Ola Lønmo 7 Barn Gul stripe 1,2 17:25
Tarmet Eduard 10 Barn Gul stripe 1,2 17:25
Henning Dahle Iris 11 Barn Gult 2,0 17:45
Mathisen Benjamin 8 Barn Gult 2,0 17:45
Sletten Adrian Sandbakken 7 Barn Gult 2,0 17:45
Bergh Mutale Boje 9 Barn Orange 3,0 18:05
Christensen Fredrik 9 Barn Orange 3,0 18:05
Losleben Lucia 11 Barn Orange stripe 3,0 18:05
Tiller Idar 10 Barn Orange stripe 3,0 18:05
Dalsaune Silje Marie 9 Barn Grønn stripe 4,0 18:30
Johnsen Ruben Lee 9 Barn Grønn stripe 4,0 18:30
Krabseth Julie 12 Barn Grønt 4,0 18:30
Lien Elias Hauge 8 Barn Grønn stripe 4,0 18:30
Lien Marie Hauge 12 Barn Grønn stripe 4,0 18:30
Bolme Aurora 12 Barn Brun stripe 5,0 18:55
Hanebo Christina 12 Barn Blå stripe 5,0 18:55
Holmqvist Vilde 12 Barn Brun stripe 5,0 18:55
Landsem Jahn-Daniel 11 Barn Blå stripe 5,0 18:55
Liljedal Isak 11 Barn Blå stripe 5,0 18:55
Lodgaard Kasper 10 Barn Blå stripe 5,0 18:55
Rushfeldt Nikolai 12 Barn Blå stripe 5,0 18:55
Skjervøy Erlend 26 Mellomparti Blått 5,0 18:55
Bjørhusdal Marit 53 Litt øvede Gul stripe 6,0 19:30
Ogarkov Aleksei 40 Litt øvede Gul stripe 6,0 19:30
Tarmet Hanna 13 Litt øvede Gul stripe 6,0 19:30
Vangsnes Vegard 28 Litt øvede Gul stripe 6,0 19:30
Vehre André Nicolai 15 Litt øvede Gul stripe 6,0 19:30
Dhainaut Edvard 14 Litt øvede Orange stripe 7,0 19:50
Tande Mikael 15 Litt øvede Orange stripe 7,0 19:50
Hanebo Karina 35 Mellomparti Blått 8,0 20:15
Hanebo Rune 43 Mellomparti Blått 8,0 20:15
Hans Petter Lodgaard 44 Mellomparti Blått 8,0 20:15
Solberg Maria 13 Mellomparti Blått 8,0 20:15
Andersskog Martine 17 Videregående Brunt 2 9,0 20:40
Bernhoft Elias 17 Videregående Brunt 2 9,0 20:40
Tronvold Stian 14 Videregående Brunt 1 9,0 20:40
Østbye Ragnhild 57 Videregående Brunt 1 9,0 20:40
Holmqvist Bente Stangnes 46 Litt øvede Gul stripe Oppsamling etter jul
Denstad Filip 8 Barn Gul stripe Oppsamling etter jul
Förster Lara 14 Litt øvede Gul stripe Oppsamling etter jul
Förster Claudia 38 Litt øvede Gul stripe Oppsamling etter jul
Issa Faris 14 Mellomparti Brunt 3 (3.kyu) Oppsamling etter jul
Losleben Anouk 13 Litt øvede Gul stripe Oppsamling etter jul
Roarsen Hans Jørgen 12 Barn Brun stripe Oppsamling etter jul
Tellefsen Camilla Helene 31 Litt øvede Gul stripe Oppsamling etter jul