Tidene er ca. tider. Møt opp i god tid!

Nr Etternavn Fornavn Alder Parti Ny_grad Gruppe Start
1 Mortvedt Viktor 8 Barn Gul stripe 1 17:00
2 Overrein Emily 9 Barn Gul stripe 1 17:00
3 Sandøy-Bonsaksen Eva-Amalie 8 Barn Gul stripe 1 17:00
4 Ekle Marius Breivoll 10 Barn Gul stripe 1 17:00
5 Viderup-Sagflaat Jo 9 Barn Gult 1 17:00
6 Tarmet Eduard 12 Barn Orange 2 17:25
7 Hovdahl Isalin Le 8 Barn Orange 2 17:25
8 Sandvik Sjølie Mats 7 Barn Orange stripe 2 17:25
9 Santi Sofia 9 Barn Orange stripe 2 17:25
10 Hauge Lien Elias 10 Barn Blått 3 17:50
11 Dalsaune Silje Marie 10 Barn Blått 3 17:50
12 Dawson Bryn 10 Barn Grønn stripe 3 17:50
13 Bimba Mantis 9 Barn Grønn stripe 3 17:50
14 Lodgaard Kristoffer 9 Barn Grønn stripe 3 17:50
15 Mathisen Benjamin 9 Barn Grønt 3 17:50
16 Tiller Idar 12 Barn Grønt 3 17:50
17 Landsem Jahn-Daniel 12 Barn Brunt stripe 4 18:15
18 Liljedal Isak 12 Barn Brunt stripe 4 18:15
19 Lodgaard Kasper 11 Barn Brunt stripe 4 18:15
20 Sandvik Sjølie Eivind 10 Litt øvede (ungdom/voksen) Gult 5 19:00
21 Sjølie Inge 42 Litt øvede (ungdom/voksen) Orange 5 19:00
22 Dräger Janneke 21 Litt øvede (ungdom/voksen) Orange 5 19:00
23 Wehager Thomas 41 Mellomparti (ungdom/voksen) Orange 5 19:00
24 Solbakken Petter 29 Mellomparti (ungdom/voksen) Orange 5 19:00
25 Skjervøy Erlend 27 Litt øvede (ungdom/voksen) Blått 6 19:25
26 Wikdahl Ståle 51 Litt øvede (ungdom/voksen) Grønt 6 19:25
27 Bjørhusdal Marit 54 Litt øvede (ungdom/voksen) Grønt 6 19:25
28 Benyahia Abdelhak Mustafa 52 Mellomparti (ungdom/voksen) Grønt 6 19:25
29 Tellefsen Camilla Helene 32 Mellomparti (ungdom/voksen) Grønt 6 19:25
30 Santi Rune 35 Mellomparti (ungdom/voksen) Brunt 3 7 19:50
31 Holmqvist Bente Stangnes 47 Mellomparti (ungdom/voksen) Brunt 3 7 19:50
32 Monsen Håkon 23 Mellomparti (ungdom/voksen) Brunt 3 7 19:50
33 Bolme Aurora 13 Videregående (ungdom/voksen) Brunt 1 7 19:50
34 Holmqvist Vilde 13 Videregående (ungdom/voksen) Brunt 1 7 19:50
35 Hanebo Christina 13 Videregående (ungdom/voksen) Brunt 2 7 19:50