Her er tidstabellen for mandagens gradering. Tidspunktene er ca. tider. Møt opp i god tid!

Nr Etternavn Fornavn Alder Parti Opp til Gruppe Start ca.
1 Lassen Jasari Matheo 9 Barn Gul stripe 1 17:00
2 Sandvik Sjølie Mats 7 Barn Gul stripe 1 17:00
3 Sandvik Sjølie Eivind 10 Barn Gul stripe 1 17:00
4 Thorsen Cornelia 7 Barn Gul stripe 1 17:00
5 Viderup-Sagflaat Jo 8 Barn Gul stripe 1 17:00
6 Østbø Aslak 7 Barn Gul stripe 1 17:00
7 Chrusciel Natalia 6 Barn Gult 1 17:25
8 Santi Sofia 9 Barn Gult 1 17:25
9 Bimba Mantis 9 Barn Orange 2 17:25
10 Bryn Dawson 10 Barn Orange stripe 2 17:25
11 Folgerø Sivert 9 Barn Orange stripe 2 17:25
12 Hovdahl Isalin 7 Barn Orange stripe 2 17:25
13 Krohn-Hansen Ola Lønmo 8 Barn Orange stripe 2 17:25
14 Lodgaard Kristoffer 8 Barn Orange stripe 2 17:25
15 Sletten Adrian Sandbakken 8 Barn Orange 2 17:25
16 Tarmet Eduard 11 Barn Orange stripe 2 17:25
17 Dalsaune Silje Marie 10 Barn Blå stripe 3 17:55
18 Hauge Lien Elias 9 Barn Blå stripe 3 17:55
19 Landsem Jahn- Daniel 12 Barn Brun stripe 3 17:55
20 Liljedal Isak 12 Barn Brun stripe 3 17:55
21 Lodgaard Kasper 11 Barn Brun stripe 3 17:55
22 Losleben Lucia 11 Barn Grønt 3 17:55
23 Mathisen Benjamin 9 Barn Grønn stripe 3 17:55
24 Tiller Idar 11 Barn Grønn stripe 3 17:55
25 Benyahia Abdelhak Mustafa 52 Nybegynner (man-tor) Gul stripe 4 18:45
26 Dräger Janneke 20 Nybegynner (man-tor) Gul stripe 4 18:45
27 Grøtte Christine 40 Nybegynner (man-tor) Gul stripe 4 18:45
28 Lagartos Maria Jose 33 Nybegynner (man-tor) Gul stripe 4 18:45
29 Lønnum Synne Louise 15 Nybegynner (man-tor) Gul stripe 4 18:45
30 Wikdahl Ståle 50 Nybegynner (man-tor) Gul stripe 4 18:45
31 Amundsen Petter 14 Nybegynner (man-tor) Gul stripe 5 19:10
32 Gkorgkas Orestis 32 Nybegynner (man-tor) Gul stripe 5 19:10
33 Haugan Endre Tadeus 26 Nybegynner (man-tor) Gul stripe 5 19:10
34 Skogvoll Vegar 32 Nybegynner (man-tor) Gul stripe 5 19:10
35 Hauge Lien Marie 13 Litt øvede (ungdom/voksen) Blå stripe 6 19:35
36 Holmqvist Bente Stangnes 46 Mellomparti (ungdom/voksen) Grønt 6 19:35
37 Küther Jonas 21 Mellomparti (ungdom/voksen) Orange 6 19:35
38 Santi Rune 34 Litt øvede (ungdom/voksen) Grønt 6 19:35
39 Bolme Aurora 13 Mellomparti (ungdom/voksen) Brunt 2 7 20:00
40 Dhainaut Edvard 15 Videregående (ungdom/voksen) Brunt 1 7 20:00
41 Holmqvist Vilde 13 Mellomparti (ungdom/voksen) Brunt 3 7 20:00