Etternavn Fornavn Alder Parti Ny grad Gruppe Start ca.kl
Antonczyk Maciej 7 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Berg Mikkel 6 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Engdal Dina Settemsli 9 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Gjervan Niklas 9 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Gjervan Andreas 9 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Hellem Imre 7 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Hopsø Magnus Køhler 6 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Khalil Anthony 6 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Kolstad Kristoffer Richard 9 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Løv Eriksen Robin 7 Barn Gul stripe (barn/voksen) 2 17:30
Nawzad Darian 6 Barn Gul stripe (barn/voksen) 2 17:30
Santi Anna 6 Barn Gul stripe (barn/voksen) 2 17:30
Severinsen Angelica Kaspara 10 Barn Gul stripe (barn/voksen) 2 17:30
Tenden Amalie 7 Barn Gul stripe (barn/voksen) 2 17:30
Thomas Anton 9 Barn Gul stripe (barn/voksen) 2 17:30
Westly Vilje 9 Barn Gul stripe (barn/voksen) 2 17:30
Breivoll Ekle Marius 11 Barn Gult 3 18:00
Mortvedt Viktor 8 Barn Gult 3 18:00
Overrein Emily 9 Barn Gult 3 18:00
Sandøy-Bonsaksen Eva-Amalie 8 Barn Gult 3 18:00
Sandvik Sjølie Mats 8 Barn Orange stripe (kun barn) 3 18:00
Viderup-Sagflaat Jo 9 Barn Orange stripe (kun barn) 3 18:00
Dawson Bryn 11 Barn Grønn stripe (kun barn) 4 18:30
Santi Sofia 10 Barn Grønn stripe (kun barn) 4 18:30
Tarmet Eduard 12 Barn Grønn stripe (kun barn) 4 18:30
Bimba Mantis 10 Barn Grønt 4 18:30
Mathisen Benjamin 10 Barn Blå stripe (kun barn) 5 19:00
Tillet Idar 12 Barn Blå stripe (kun barn) 5 19:00
Dalsaune Silje Marie 11 Barn Brun stripe (kun barn) 5 19:00
Lien Elias Hauge 10 Barn Brun stripe (kun barn) 5 19:00
Andersstuen Runar 34 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 6 19:20
Brøndbo Leander Sandve 13 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 6 19:20
Gundersen Børre 44 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 6 19:20
Hansen Frank Kåre 58 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 6 19:20
Kristiansen Marthe Marken 15 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 6 19:20
Løvseth Olea Natvig 12 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 6 19:20
Olsen Grethe 35 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 6 19:20
Skonseng Brede 13 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 7 19:45
Skonseng Elisabeth 49 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 7 19:45
Sponberg Gundersen Didrik 13 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 7 19:45
Straum Ellen Ulriksen 46 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 7 19:45
Straum Snorre Ulriksen 13 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 7 19:45
Wazir Momen 15 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 7 19:45
Ånonli Klemetsen Mathilde 15 Nybegynner (man-tor) Gul stripe (barn/voksen) 7 19:45
Bjørhusdal Marit 55 Litt øvede (ungdom/voksen) Blått 8 20:10
Wikdahl Ståle 51 Mellomparti (ungdom/voksen) Blått 8 20:10
Haugan Endre Tadeus 27 Mellomparti (ungdom/voksen) Grønt 8 20:10
Sjølie Inge 42 Mellomparti (ungdom/voksen) Grønt 8 20:10
Solbakken Petter 29 Mellomparti (ungdom/voksen) Grønt 8 20:10
Wehager Thomas 41 Mellomparti (ungdom/voksen) Grønt 8 20:10
Johansen Robert 50 Litt øvede (ungdom/voksen) Gult 8 20:10
Elvsås Henrik 12 Litt øvede (ungdom/voksen) Orange 8 20:10
Dhainaut Edvard 16 Videregående (ungdom/voksen) Brunt 2 9 20:35
Liljedal Isak 13 Videregående (ungdom/voksen) Brunt 2 9 20:35
Rushfeldt Nikolai 14 Videregående (ungdom/voksen) Brunt 2 9 20:35
Santi Rune 35 Videregående (ungdom/voksen) Brunt 2 9 20:35
Grzechca Pepe 31 Videregående (ungdom/voksen) Brunt 2 9 20:35