Makotokai Karate & Tai Chi

Julegraderingen i år er på samme måte som graderingen i juni preget av en tid med Covid-19. Vi henstiller til at  hvert barn kan møte med én foresatt og de vil  vil bli plassert inne i dojoen (treningshallen) langs veggen med 1 meters avstand for å overholde smittevernreglene. Etter at gruppen er ferdig og belter er delt ut, må både foresatte og barn forlate lokalene før neste gruppe går inn i dojoen.
MUNNBIND ER PÅBUDT I FELLESAREALENE OG FOR FORESATTE SOM SKAL VÆRE TILSTEDE UNDER GRADERINGENE!

Her er tidsplan for graderingen:

Nr
Etternavn
Fornavn
Alder
Ny grad?
Gradering tor/fre 17/18.des
Gruppe
Oppmøte KL
Start
KL
1 Alstad Ask Marken 7 Gul stripe Barnegradering torsdag 17.desember 1 16:45 17:00
3 Cody Fenris 6 Gul stripe Barnegradering torsdag 17.desember 1 16:45 17:00
4 Eide Laksfors Oskar 6 Gul stripe Barnegradering torsdag 17.desember 1 16:45 17:00
5 Eide Laksfors Lukas 7 Gul stripe Barnegradering torsdag 17.desember 1 16:45 17:00
6 Rajala Carmen 6 Gul stripe Barnegradering torsdag 17.desember 1 16:45 17:00
7 Kongsdal Malina Askelund 7 Gul stripe Barnegradering torsdag 17.desember 2 17:30 17:45
8 Kristiansen Sofie 9 Gul stripe Barnegradering torsdag 17.desember 2 17:30 17:45
9 Moe Peder 8 Gul stripe Barnegradering torsdag 17.desember 2 17:30 17:45
11 Reiertsen Amalie 8 Gul stripe Barnegradering torsdag 17.desember 2 17:30 17:45
12 Røe Hesla Emil 7 Gul stripe Barnegradering torsdag 17.desember 2 17:30 17:45
13 Størksen Linus Kvalvik 7 Gul stripe Barnegradering torsdag 17.desember 2 17:30 17:45
15 Blomlie Lucia Cristina 8 Gult Barnegradering torsdag 17.desember 3 18:15 18:30
16 Haaseth Almås Sverre 9 Orange stripe Barnegradering torsdag 17.desember 3 18:15 18:30
17 Haugen-Bolme He 9 Gult Barnegradering torsdag 17.desember 3 18:15 18:30
18 Kacinkevicius Emilis 11 Gult Barnegradering torsdag 17.desember 3 18:15 18:30
19 Rajala Leah Victoria 8 Orange stripe Barnegradering torsdag 17.desember 3 18:15 18:30
20 Røe Hesla Elias 11 Orange Barnegradering torsdag 17.desember 3 18:15 18:30
21 Balstad Richard 15 Blått Barnegradering torsdag 17.desember 4 19:00 19:15
22 Balstad Arnfinn 15 Blått Barnegradering torsdag 17.desember 4 19:00 19:15
23 Dawson Anwen 9 Grønn stripe Barnegradering torsdag 17.desember 4 19:00 19:15
24 Løvø Eriksen Robin 10 Blå stripe Barnegradering torsdag 17.desember 4 19:00 19:15
25 Hellem Imre 10 Blå stripe Barnegradering torsdag 17.desember 4 19:00 19:15
GRADERING FOR UNGDOM/ VOKSNE FREDAG 18.DESEMBER
1 Blomlie Svanhild 30 Gul stripe Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 5 16:45 17:00
2 Blomlie Marius 32 Gul stripe Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 5 16:45 17:00
3 Pettersen Edvin Zahl 12 Gul stripe Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 5 16:45 17:00
4 Skinner Christopher 35 Gul stripe Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 5 16:45 17:00
5 Tasler Bjarne 12 Gul stripe Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 5 16:45 17:00
6 Weiseth Øyvind 27 Gul stripe Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 5 16:45 17:00
7 Albertsen Jorun Zahl 43 Gul stripe Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 6 17:30 17:45
8 Barros Filipa 30 Gul stripe Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 6 17:30 17:45
9 Størksen Jan Harry 52 Gul stripe Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 6 17:30 17:45
10 Tasler Sabine 39 Gul stripe Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 6 17:30 17:45
11 Tjugen Martin 35 Gul stripe Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 6 17:30 17:45
12 Haug Esteen Cornelius 15 Orange Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 7 18:15 18:30
13 Mispel Davide 17 Orange Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 7 18:15 18:30
14 Raanes Emilie 27 Orange Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 7 18:15 18:30
15 Steinsli Laura 46 Orange Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 7 18:15 18:30
16 Steinsli Lars Einar 51 Orange Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 7 18:15 18:30
18 Balstad Arnfinn 56 Blått Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 8 19:00 19:15
19 Flovik Børre 53 Blått Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 8 19:00 19:15
20 Kolsvik Andreas 36 Grønt Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 8 19:00 19:15
21 Nguyen Adrian 13 Grønt Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 8 19:00 19:15
22 Rajala Robert 38 Blått Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 8 19:00 19:15
23 Dalsaune Silje Marie 14 Brunt 3 (3.kyu) Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 9 19:45 20:00
24 Sjølie Inge 45 Brunt 3 (3.kyu) Ungdom/voksengradering fredag 18.desember 9 19:45 20:00
2 Alstad Erle Marken 7 Gul stripe Barnegradering 10 OPPSAMLING I JANUAR
10 Paulsen Birk 7 Gul stripe Barnegradering 10
17 Sørumgård Laurits 14 Orange Ungdom/voksengradering 10
14 Wold Sæter Sebastian 7 Gul stripe Barnegradering 10

 

 

PRØV OSS!

Kom i form på en spennende, lærerik og effektiv måte