Makotokai Karate & Tai Chi
Velg en side
Tidsplan for julegraderingen 2021
Publisert: 14. desember 2021
Av: Pål Erik

Under graderingen onsdag og torsdag må vi ta spesielle forholdsregler:

  • Vi kan kun tillate én foresatt pr. barn som skal gradere
  • Alle som skal se på graderingen må benytte munnbind og holde avstand (1 m)
  • Det er viktig at alle forholder seg til oppmøtetidspunkt slik at vi til enhver tid kan forholde oss til maksimumsbegrensningene
  • Benytt sprit som finnes i oppholdsrommet

OPPMØTETIDSPUNKT FOR JULEGRADERINGEN 2021

Etternavn Fornavn Gr. Tid Alder Ny grad? Dag/dato Ordinær gradering/ oppsamling
Egset Finstad Even 1 16:45 8 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Eines Roald 1 16:45 8 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Omansour Jannat 1 16:45 6 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Enlid Even 1 16:45 8 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Fenheim Isak Hove 1 16:45 8 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Grøttan Elias 1 16:45 11 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Hanssen Oliver Strand 1 16:45 8 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Khalil Lucy-Joe 1 16:45 6 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Kiplesund Jakob Ansgar 1 16:45 8 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Kiplesund Johanne Aurelia 1 16:45 11 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Melby Strømme Gustav 2 17:45 6 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Musah Adiza 2 17:45 6 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Oden-Haugen Felix 2 17:45 12 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Selsås-Sætre Aslak 2 17:45 8 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Stene Tobias 2 17:45 7 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Zaleski Alyssa Larasati 2 17:45 6 Gul stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Tangstad Even 2 17:45 7 Gult Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Tørring Gabriel 2 17:45 7 Gult Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Røe Hesla Emil 2 17:45 8 Gult Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Alstad Erle 3 18:45 8 Orange stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Cody Fenris 3 18:45 7 Orange stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Størksen Linus Kvalvik 3 18:45 8 Orange stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Khalil Anthony 3 18:45 10 Blå stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Hellem Imre 3 18:45 11 Brun stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Løvø Eriksen Robin 3 18:45 11 Brun stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Rajala Leah Victoria 3 18:45 9 Grønn stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Røe Hesla Elias 3 18:45 12 Grønn stripe Barn Onsdag 15.12 Ordinær gradering
Ingvaldsen Kjersti 6 16:45 14 Gul stripe Ungdom/ voksne 16.12 Ordinær gradering
Olaussen Sunniva Aurora Arntzen 6 16:45 15 Gul stripe Ungdom/ voksne 16.12 Ordinær gradering
Van Moorter Bram 6 16:45 44 Gul stripe Ungdom/ voksne 16.12 Ordinær gradering
Kandola Tomas 6 16:45 35 Gul stripe Ungdom/ voksne 16.12 Ordinær gradering
Strandheim Tommy 6 16:45 43 Gul stripe Ungdom/ voksne 16.12 Ordinær gradering
Dawson Anwen 7   10 Blå stripe Barn Oppsamling
Majid Mira 7   6 Gul stripe Barn Oppsamling
Lheureux William 7   12 Gult Barn Oppsamling
Grøttan Elias 7   11 Gul stripe Barn Oppsamling

 

PRØV OSS!

Kom i form på en spennende, lærerik og effektiv måte

 

Kontakt
close slider

    KONTAKTSKJEMA

    825Følgere
    21Følgere
    445Følgere
    568Følgere