Makotokai Karate & Tai Chi
Velg en side
Tidsplan for graderingene sommeren 2022
Publisert: 13. juni 2022
Av: Pål Erik
Varvik-Cappelen
Fornavn
Carla
Alder
6
Ny grad
Gul stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
1
Start ca.kl
17:00
Yasin
Fornavn
Alesar
Alder
6
Ny grad
Gul stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
1
Start ca.kl
17:00
Viste
Fornavn
Valentina
Alder
7
Ny grad
Gul stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
1
Start ca.kl
17:00
Chabert
Fornavn
Emma
Alder
8
Ny grad
Gul stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
1
Start ca.kl
17:00
Jakic
Fornavn
Djani
Alder
9
Ny grad
Gul stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
1
Start ca.kl
17:00
Chabert
Fornavn
Marta
Alder
12
Ny grad
Gul stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
2
Start ca.kl
17:35
Branlat
Fornavn
Chloe
Alder
10
Ny grad
Gul stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
2
Start ca.kl
17:35
Pedersen
Fornavn
Torkil
Alder
10
Ny grad
Gul stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
2
Start ca.kl
17:35
Sandberg
Fornavn
Jonatan Arman
Alder
10
Ny grad
Gul stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
2
Start ca.kl
17:35
Selven Næss
Fornavn
Kristoffer
Alder
10
Ny grad
Gul stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
2
Start ca.kl
17:35
Aaslid
Fornavn
Elias
Alder
11
Ny grad
Gul stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
2
Start ca.kl
17:35
Khalil
Fornavn
Lucy-Joe
Alder
7
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
3
Start ca.kl
18:10
Eines
Fornavn
Roald
Alder
8
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
3
Start ca.kl
18:10
Enlid
Fornavn
Even
Alder
8
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
3
Start ca.kl
18:10
Fenheim
Fornavn
Isak Hove
Alder
8
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
3
Start ca.kl
18:10
Finstad
Fornavn
Even Egset
Alder
8
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
3
Start ca.kl
18:10
Hanssen
Fornavn
Oliver Strand
Alder
9
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
3
Start ca.kl
18:10
Majid
Fornavn
Mira
Alder
7
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
3
Start ca.kl
18:10
Melby Strømme
Fornavn
Gustav
Alder
7
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
3
Start ca.kl
18:10
Rajala
Fornavn
Carmen
Alder
7
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
4
Start ca.kl
18:45
Zaleski
Fornavn
Alyssa Larasati
Alder
7
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
4
Start ca.kl
18:45
Kiplesund
Fornavn
Jakob Ansgar
Alder
9
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
4
Start ca.kl
18:45
Kiplesund
Fornavn
Johanne Aurelia
Alder
12
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
4
Start ca.kl
18:45
Oden-Haugen
Fornavn
Felix
Alder
12
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
4
Start ca.kl
18:45
Cody
Fornavn
Fenris
Alder
8
Ny grad
Orange
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
4
Start ca.kl
18:45
Alstad
Fornavn
Erle
Alder
8
Ny grad
Orange
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
4
Start ca.kl
18:45
Laksfors
Fornavn
Oskar Eide
Alder
8
Ny grad
Orange stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
4
Start ca.kl
18:45
Tørring
Fornavn
Gabriel
Alder
8
Ny grad
Orange stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
5
Start ca.kl
19:20
Rajala
Fornavn
Leah Victoria
Alder
9
Ny grad
Grønt
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
5
Start ca.kl
19:20
Størksen
Fornavn
Linus Kvalvik
Alder
9
Ny grad
Orange
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
5
Start ca.kl
19:20
Laksfors
Fornavn
Lukas Eide
Alder
9
Ny grad
Orange stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
5
Start ca.kl
19:20
Røe Hesla
Fornavn
Emil
Alder
9
Ny grad
Orange stripe
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
5
Start ca.kl
19:20
Dawson
Fornavn
Anwen
Alder
10
Ny grad
Blått
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
5
Start ca.kl
19:20
Khalil
Fornavn
Anthony
Alder
11
Ny grad
Blått
Belte
Graderingsdag
Barnegradering onsdag 15.juni
Gruppe
5
Start ca.kl
19:20
Johansen
Fornavn
Sondre Arntsberg
Alder
12
Ny grad
Gul
Belte
Graderingsdag
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
Gruppe
6
Start ca.kl
17:00
Spidsberg
Fornavn
Eilif
Alder
12
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
Gruppe
6
Start ca.kl
17:00
Røe Hesla
Fornavn
Elias
Alder
13
Ny grad
Grønt
Belte
Graderingsdag
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
Gruppe
6
Start ca.kl
17:00
Elvebakk
Fornavn
Tobias Samset
Alder
13
Ny grad
Orange
Belte
Graderingsdag
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
Gruppe
6
Start ca.kl
17:00
Golabi
Fornavn
Matin
Alder
14
Ny grad
Orange
Belte
Graderingsdag
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
Gruppe
6
Start ca.kl
17:00
Iversen
Fornavn
Gabriel
Alder
14
Ny grad
Orange
Belte
Graderingsdag
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
Gruppe
6
Start ca.kl
17:00
Hovde
Fornavn
Nicolay
Alder
13
Ny grad
Orange
Belte
Graderingsdag
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
Gruppe
6
Start ca.kl
17:00
Strandheim
Fornavn
Tommy
Alder
43
Ny grad
Gult
Belte
Graderingsdag
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
Gruppe
6
Start ca.kl
17:00

PRØV OSS!

Kom i form på en spennende, lærerik og effektiv måte

 

Kontakt
close slider

    KONTAKTSKJEMA

    825Følgere
    21Følgere
    445Følgere
    568Følgere