Makotokai Karate & Tai Chi }
Velg en side
Tidsplan for graderingene sommeren 2022
Publisert: 13. juni 2022
Av: Pål Erik
Fornavn
Alder
Ny grad
Belte
Graderingsdag
Gruppe
Start ca.kl
Varvik-Cappelen
Carla
6
Gul stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
1
17:00
Yasin
Alesar
6
Gul stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
1
17:00
Viste
Valentina
7
Gul stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
1
17:00
Chabert
Emma
8
Gul stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
1
17:00
Jakic
Djani
9
Gul stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
1
17:00
Chabert
Marta
12
Gul stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
2
17:35
Branlat
Chloe
10
Gul stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
2
17:35
Pedersen
Torkil
10
Gul stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
2
17:35
Sandberg
Jonatan Arman
10
Gul stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
2
17:35
Selven Næss
Kristoffer
10
Gul stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
2
17:35
Aaslid
Elias
11
Gul stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
2
17:35
Khalil
Lucy-Joe
7
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
3
18:10
Eines
Roald
8
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
3
18:10
Enlid
Even
8
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
3
18:10
Fenheim
Isak Hove
8
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
3
18:10
Finstad
Even Egset
8
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
3
18:10
Hanssen
Oliver Strand
9
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
3
18:10
Majid
Mira
7
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
3
18:10
Melby Strømme
Gustav
7
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
3
18:10
Rajala
Carmen
7
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
4
18:45
Zaleski
Alyssa Larasati
7
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
4
18:45
Kiplesund
Jakob Ansgar
9
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
4
18:45
Kiplesund
Johanne Aurelia
12
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
4
18:45
Oden-Haugen
Felix
12
Gult
Barnegradering onsdag 15.juni
4
18:45
Cody
Fenris
8
Orange
Barnegradering onsdag 15.juni
4
18:45
Alstad
Erle
8
Orange
Barnegradering onsdag 15.juni
4
18:45
Laksfors
Oskar Eide
8
Orange stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
4
18:45
Tørring
Gabriel
8
Orange stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
5
19:20
Rajala
Leah Victoria
9
Grønt
Barnegradering onsdag 15.juni
5
19:20
Størksen
Linus Kvalvik
9
Orange
Barnegradering onsdag 15.juni
5
19:20
Laksfors
Lukas Eide
9
Orange stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
5
19:20
Røe Hesla
Emil
9
Orange stripe
Barnegradering onsdag 15.juni
5
19:20
Dawson
Anwen
10
Blått
Barnegradering onsdag 15.juni
5
19:20
Khalil
Anthony
11
Blått
Barnegradering onsdag 15.juni
5
19:20
Johansen
Sondre Arntsberg
12
Gul
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
6
17:00
Spidsberg
Eilif
12
Gult
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
6
17:00
Røe Hesla
Elias
13
Grønt
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
6
17:00
Elvebakk
Tobias Samset
13
Orange
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
6
17:00
Golabi
Matin
14
Orange
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
6
17:00
Iversen
Gabriel
14
Orange
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
6
17:00
Hovde
Nicolay
13
Orange
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
6
17:00
Strandheim
Tommy
43
Gult
Ungdom/voksengradering fredag 17.juni
6
17:00

PRØV OSS!

Kom i form på en spennende, lærerik og effektiv måte

 

Kontakt
close slider

    825Følgere
    21Følgere
    445Følgere
    568Følgere