Her er tidsplanen for graderingene på torsdag og fredag. NB! Merk at barn defineres som barn t.o.m.  12 år - barn som har blitt 13 år, graderer på ungdom/ voksenpartiet. (med et par unntak)

Etternavn Fornavn Alder Skal opp til Part Dato Gruppe Start ca.
Schei Sunniva Ingeborg 6 Gul stripe Barn 13.06.2019 1 17:15
Haaseth Almås Sverre 7 Gul stripe Barn 13.06.2019 1 17:15
Stromberg Sigurd Johan 8 Gul stripe Barn 13.06.2019 1 17:15
Skaar Sigurd 8 Gul stripe Barn 13.06.2019 1 17:15
Risnes Olaf Sævik 8 Gult Barn 13.06.2019 1 17:15
Liljedal Iben 10 Gult Barn 13.06.2019 1 17:15
Røe Hesla Elias 10 Gult Barn 13.06.2019 1 17:15
Clifford Von Krogh Rasmus 13 Gult Barn 13.06.2019 1 17:15
Dawson Anwen 7 Orange stripe Barn 13.06.2019 2 17:45
Santi Anna 8 Orange Barn 13.06.2019 2 17:45
Løvø Eriksen Robin 8 Orange Barn 13.06.2019 2 17:45
Bø Brøske Sveinung 8 Orange Barn 13.06.2019 2 17:45
Nawzad Darian 8 Orange Barn 13.06.2019 2 17:45
Hellem Imre 8 Orange Barn 13.06.2019 2 17:45
Gullsvåg Marie Alice 10 Orange Barn 13.06.2019 2 17:45
Volent Ylva Marie 11 Orange stripe Barn 13.06.2019 2 17:45
Pause - utdeling av belter
Antonczyk Maciek 8 Orange Barn 13.06.2019 3 18:30
Kolstad Kristoffer 10 Orange Barn 13.06.2019 3 18:30
Gjervan Andreas 10 Orange Barn 13.06.2019 3 18:30
Gjervan Niklas 10 Orange Barn 13.06.2019 3 18:30
Engdal Dina Settemsli 10 Orange Barn 13.06.2019 3 18:30
Thomas Anton 11 Orange Barn 13.06.2019 3 18:30
Severinsen Angelica Kaspara 12 Orange Barn 13.06.2019 3 18:30
Khalil Anthony 8 Orange Barn 13.06.2019 3 18:30
Sandvik Sjølie Mats 9 Grønt Barn 13.06.2019 4 19:00
Dawson Bryn 12 Blått Barn 13.06.2019 4 19:00
Avslutning - utdeling av belter
UNGDOM/ VOKSNE FREDAG 14.06.2019
Jabarkheil Said 19 Gult Ungdom/ voksne 14.06.2019 1 17:15
Døli Martine 28 Orange Ungdom/ voksne 14.06.2019 1 17:15
Kolsvik Andreas 34 Orange Ungdom/ voksne 14.06.2019 1 17:15
Rajala Robert 37 Orange Ungdom/ voksne 14.06.2019 1 17:15
Lynum Kristine 30 Grønt Ungdom/ voksne 14.06.2019 2 17:45
Olsen Grethe 36 Blått Ungdom/ voksne 14.06.2019 2 17:45
Korsmo Rune 41 Grønt Ungdom/ voksne 14.06.2019 2 17:45
Nordvik Ronny 49 Blått Ungdom/ voksne 14.06.2019 2 17:45
Johansen Robert 51 Blått Ungdom/ voksne 14.06.2019 2 17:45
Skonseng Elisabeth 51 Blått Ungdom/ voksne 14.06.2019 2 17:45
Dalsaune Silje Marie 12 Brunt 2 (2.kyu) Ungdom/ voksne 14.06.2019 3 18:30
Tellefsen Camilla 34 Brunt 3 (3.kyu) Ungdom/ voksne 14.06.2019 3 18:30
Sjølie Inge 43 Brunt 2 (2.kyu) Ungdom/ voksne 14.06.2019 3 18:30
Bjerke Bjørn R. 51 Brunt 1 (1.kyu) Ungdom/ voksne 14.06.2019 3 18:30
Utdeling av belter
Teigmo Peder Mathias W. 23 Orange Oppsamling (august)   9  
Flatsetø Catharina 25 Orange Oppsamling (august)   9  
Solbakken Petter 31 Brunt 3 (3.kyu) Oppsamling (august)   9