Makotokai Karate & Tai Chi

Her er tidsplanen for graderingene på torsdag og fredag. NB! Merk at barn defineres som barn t.o.m.  12 år - barn som har blitt 13 år, graderer på ungdom/ voksenpartiet. (med et par unntak)

EtternavnFornavnAlderSkal opp tilPartDatoGruppeStart ca.
ScheiSunniva Ingeborg6Gul stripeBarn13.06.2019117:15
Haaseth AlmåsSverre7Gul stripeBarn13.06.2019117:15
StrombergSigurd Johan8Gul stripeBarn13.06.2019117:15
SkaarSigurd8Gul stripeBarn13.06.2019117:15
RisnesOlaf Sævik8GultBarn13.06.2019117:15
LiljedalIben10GultBarn13.06.2019117:15
Røe HeslaElias10GultBarn13.06.2019117:15
Clifford Von KroghRasmus13GultBarn13.06.2019117:15
DawsonAnwen7Orange stripeBarn13.06.2019217:45
SantiAnna8OrangeBarn13.06.2019217:45
Løvø EriksenRobin8OrangeBarn13.06.2019217:45
Bø BrøskeSveinung8OrangeBarn13.06.2019217:45
NawzadDarian8OrangeBarn13.06.2019217:45
HellemImre8OrangeBarn13.06.2019217:45
GullsvågMarie Alice10OrangeBarn13.06.2019217:45
VolentYlva Marie11Orange stripeBarn13.06.2019217:45
Pause - utdeling av belter
AntonczykMaciek8OrangeBarn13.06.2019318:30
KolstadKristoffer10OrangeBarn13.06.2019318:30
GjervanAndreas10OrangeBarn13.06.2019318:30
GjervanNiklas10OrangeBarn13.06.2019318:30
EngdalDina Settemsli10OrangeBarn13.06.2019318:30
ThomasAnton11OrangeBarn13.06.2019318:30
SeverinsenAngelica Kaspara12OrangeBarn13.06.2019318:30
KhalilAnthony8OrangeBarn13.06.2019318:30
Sandvik SjølieMats9GrøntBarn13.06.2019419:00
DawsonBryn12BlåttBarn13.06.2019419:00
Avslutning - utdeling av belter
UNGDOM/ VOKSNE FREDAG 14.06.2019
JabarkheilSaid19GultUngdom/ voksne14.06.2019117:15
DøliMartine28OrangeUngdom/ voksne14.06.2019117:15
KolsvikAndreas34OrangeUngdom/ voksne14.06.2019117:15
RajalaRobert37OrangeUngdom/ voksne14.06.2019117:15
LynumKristine30GrøntUngdom/ voksne14.06.2019217:45
OlsenGrethe36BlåttUngdom/ voksne14.06.2019217:45
KorsmoRune41GrøntUngdom/ voksne14.06.2019217:45
NordvikRonny49BlåttUngdom/ voksne14.06.2019217:45
JohansenRobert51BlåttUngdom/ voksne14.06.2019217:45
SkonsengElisabeth51BlåttUngdom/ voksne14.06.2019217:45
DalsauneSilje Marie12Brunt 2 (2.kyu)Ungdom/ voksne14.06.2019318:30
TellefsenCamilla34Brunt 3 (3.kyu)Ungdom/ voksne14.06.2019318:30
SjølieInge43Brunt 2 (2.kyu)Ungdom/ voksne14.06.2019318:30
BjerkeBjørn R.51Brunt 1 (1.kyu)Ungdom/ voksne14.06.2019318:30
Utdeling av belter
TeigmoPeder Mathias W.23OrangeOppsamling (august) 9 
FlatsetøCatharina25OrangeOppsamling (august) 9 
SolbakkenPetter31Brunt 3 (3.kyu)Oppsamling (august) 9 

PRØV OSS!

Kom i form på en spennende, lærerik og effektiv måte