BARN – TORSDAG 13.DESEMBER

Etternavn Fornavn Alder Parti Ny grad Gruppe Start kl
Røe-Hesla Elias 9 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Øie Mats Oterholm 12 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Volent Ylva 11 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Risnes Olaf Sævik 8 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Kristiansen Leo 9 Barn Gul stripe (barn/voksen) 1 17:00
Clifford Von Krogh Rasmus Clifford Von 13 Barn Gult 1 17:00
Gullsvåg Marie Alice 10 Barn Gult 1 17:00
Dawson Anwen 7 Barn Gult 1 17:00
Engdal Dina Settemsli 10 Barn Orange stripe (kun barn) 2 17:25
Brøske Sveinung Bø 8 Barn Orange stripe (kun barn) 2 17:25
Santi Anna 7 Barn Orange stripe (kun barn) 2 17:25
Gjervan Niklas 10 Barn Orange stripe (kun barn) 2 17:25
Gjervan Andreas 10 Barn Orange stripe (kun barn) 2 17:25
Khalil Anthony 7 Barn Orange stripe (kun barn) 2 17:25
Severinsen Angelica Kaspara 11 Barn Orange stripe (kun barn) 3 17:50
Thomas Anton 10 Barn Orange stripe (kun barn) 3 17:50
Nawzad Darian 7 Barn Orange stripe (kun barn) 3 17:50
Kolstad Kristoffer Richard 9 Barn Orange stripe (kun barn) 3 17:50
Hellem Trond 8 Barn Orange stripe (kun barn) 3 17:50
Løvø Eriksen Robin 8 Barn Orange stripe (kun barn) 3 17:50
Santi Sofia 11 Barn Blå stripe (kun barn) 4 18:15
Dawson Bryn 12 Barn Blå stripe (kun barn) 4 18:15
Antonczyk Maciej Antoni 8 Barn Grønn stripe (kun barn) 4 18:15
Viderup-Sagflaat Jo 10 Barn Grønn stripe (kun barn) 4 18:15
Sandvik Sjølie Mats 9 Barn Grønn stripe (kun barn) 4 18:15

UNGDOM/ VOKSNE – FREDAG 14.DESEMBER

Etternavn Fornavn Alder Parti Ny grad Gruppe Start kl
Moe Rolf 60 Mellomparti Gult 1 17:00
Helland Ingulf 40 Mellomparti Orange 1 17:00
Jabarkheil Said 17 Nybegynner Gul stripe 1 17:00
Lynum Kristine 29 Nybegynner Gul stripe 1 17:00
Døli Martine 27 Nybegynner Gul stripe 1 17:00
Korsmo Rune 40 Nybegynner Gul stripe 1 17:00
Tellefsen Camilla 34 Mellomparti Blått 2 17:30
Olsen Grethe 36 Mellomparti Grønt 2 17:30
Skonseng Elisabeth 50 Mellomparti Grønt 2 17:30
Johansen Robert 51 Mellomparti Grønt 2 17:30
Løvseth Olea Natvig 13 Mellomparti Grønt 2 17:30
Nordvik Ronny 49 Mellomparti Grønt 2 17:30
Skjervøy Erlend 39 Mellomparti Brunt 2 3 18:15
Tiller Idar 13 Mellomparti Brunt 1 3 18:15
Liljedal Isak 14 Videregående Brunt 1 3 18:15
Sjølie Inge 43 Videregående Brunt 1 3 18:15
Bjerke Bjørn R. 51 Videregående Brunt 2 3 18:15