Det var 58 medlemmer som i går gikk opp til gradering (resten blir med på oppsamling etter jul). Her var aldersspredningen stor fra de minste på 6 år og den eldste i slutten av 50-årene. Det ble en lang kveld og siste gruppe var ikke ferdige før ble ikke ferdige før nærmere 22:00.

Her er den komplette listen over de nygraderte:

 

Etternavn Fornavn Parti Ny grad
Antonczyk Maciej Barn Gul stripe
Berg Mikkel Barn Gul stripe
Engdal Dina Settemsli Barn Gul stripe
Gjervan Niklas Barn Gul stripe
Gjervan Andreas Barn Gul stripe
Hellem Imre Barn Gul stripe
Hopsø Magnus Køhler Barn Gul stripe
Khalil Anthony Barn Gul stripe
Kolstad Kristoffer Richard Barn Gul stripe
Løv Eriksen Robin Barn Gul stripe
Nawzad Darian Barn Gul stripe
Santi Anna Barn Gul stripe
Severinsen Angelica Kaspara Barn Gul stripe
Tenden Amalie Barn Gul stripe
Thomas Anton Barn Gul stripe
Westly Vilje Barn Gul stripe
Breivoll Ekle Marius Barn Gult
Mortvedt Viktor Barn Gult
Overrein Emily Barn Gult
Sandøy-Bonsaksen Eva-Amalie Barn Gult
Olne Nikolai Barn Gult
Sandvik Sjølie Mats Barn Orange stripe
Viderup-Sagflaat Jo Barn Orange stripe
Dawson Bryn Barn Grønn stripe
Santi Sofia Barn Grønn stripe
Tarmet Eduard Barn Grønn stripe
Bimba Mantis Barn Grønt
Mathisen Benjamin Barn Blå stripe
Tillet Idar Barn Blå stripe
Dalsaune Silje Marie Barn Brun stripe
Lien Elias Hauge Barn Brun stripe
Andersstuen Runar Nybegynner (ungdom/voksen) Gul stripe
Brøndbo Leander Sandve Nybegynner (ungdom/voksen) Gul stripe
Gundersen Børre Nybegynner (ungdom/voksen) Gul stripe
Hansen Frank Kåre Nybegynner (ungdom/voksen) Gul stripe
Løvseth Olea Natvig Nybegynner (ungdom/voksen) Gul stripe
Kristiansen Marthe Marken Nybegynner (ungdom/voksen) Gult
Olsen Grethe Nybegynner (ungdom/voksen) Gult
Skonseng Brede Nybegynner (ungdom/voksen) Gul stripe
Skonseng Elisabeth Nybegynner (ungdom/voksen) Gul stripe
Ånonli Klemetsen Mathilde Nybegynner (ungdom/voksen) Gul stripe
Sponberg Gundersen Didrik Nybegynner (ungdom/voksen) Gult
Straum Ellen Ulriksen Nybegynner (ungdom/voksen) Gult
Straum Snorre Ulriksen Nybegynner (ungdom/voksen) Gult
Wazir Momen Nybegynner (ungdom/voksen) Gult
Johansen Robert Nybegynner (ungdom/voksen) Gult
Elvsås Henrik Mellomparti (ungdom/voksen) Orange
Bjørhusdal Marit Mellomparti (ungdom/voksen) Blått
Wikdahl Ståle Mellomparti (ungdom/voksen) Blått
Haugan Endre Tadeus Mellomparti (ungdom/voksen) Grønt
Sjølie Inge Mellomparti (ungdom/voksen) Grønt
Solbakken Petter Mellomparti (ungdom/voksen) Grønt
Wehager Thomas Mellomparti (ungdom/voksen) Grønt
Grzechca Pepe Videregående (ungdom/voksen) Brunt 1
Dhainaut Edvard Videregående (ungdom/voksen) Brunt 2
Liljedal Isak Videregående (ungdom/voksen) Brunt 2
Rushfeldt Nikolai Videregående (ungdom/voksen) Brunt 2
Santi Rune Videregående (ungdom/voksen) Brunt 2