Makotokai Karate & Tai Chi }
Velg en side

Treningstider høsten 2022

Man Tir Ons Tor Fre Lør
15.00
Makotokai Karate
Nivå: Alle
15.00
17.00
En eller flere instruktører vil være tilstede. Oversikt over hvilke instruktører som er tilstede på lørdager: INSTRUKTØRER
Makotokai KarateFri/ egentrening for alle grupper
15.30
16.00
16.30
17.00
Kamptrening
Ekstra kamptrening for ungdommer
17.00
18.00
Pål Erik holder treningene såfremt han ikke er på reise
17.30
Barn
Nivå: Hvitt til og med gul stripe
17.30
18.30
Instruktører:
Roy Steiring
Silje Dalsaune
BarnNye barn fra 7 år - kan unntaksvis ta de inn når de er 6 år
Barn
Nivå: Grønt stripe-Brunt
17.30
18.30
Vigdis Lien
+ assistenter
BarnVideregående barn (fom grønn stripe til brunt). De som har grønn stripe kan også trene på torsdag!
Tai Chi
Nivå: Videregående Yang stil
17.30
19.00
Instruktør:
Svanhild Sunde
Barn
Nivå: Gult, Orange stripe, Orange
17.30
18.30
Instruktører:
Karina Hanebo
Silje Dalsaune
BarnBarn - Mellomparti
18.00
Makotokai Karate
Nivå: Blått, Brunt og Sort
18.00
19.00
Instruktører:
Pål Erik Hansen
Roy Steiring
Marc Dhainaut
Makotokai KarateSpesialtrening for kata, åpen for alle f.o.m. blått belte
18.30
Makotokai Karate
Nivå: Blått, Brunt og sort
18.30
20.00
Instruktører:
Pål Erik Hansen (partallsuker)
Roy Steiring (oddetallsuker)
Makotokai KarateHovedtrening for alle instruktører - fokus på nye kata, prinsipper og Renraku Waza.
Makotokai Karate
Nivå: Gul stripe-Grønt inkl. rullestol
18.30
20.00
Instruktører:
Svanhild Sunde
Atle Hybertsen
Makotokai KarateAlle ungdommer/voksne som har gradert én gang, flyttes over på dette partiet
Makotokai Karate
Nivå: Gul stripe-Sort
18.30
20.00
Instruktører:
Pål Erik Hansen (partallsuker)
Roy Steiring (oddetallsuker)
Makotokai KarateTrening med fokus på bredde. Treningen deles opp hvor flere instruktører deltar.
19.00
Kamptrening
Kamptrening m/ fokus på Makotokai regelverk
19.00
20.30
Instruktører:
Pål Erik Hansen (partallsuker)
Thor Egil Naas (oddetallsuker)
KamptreningÅpen for alle med gradering fra gul stripe og opp.
19.30
20.00
Nybegynnere
Alder: Fra 13 år
20.00
21.00
Instruktører:
Pål Erik Hansen
Vigdis Lien
Tai Chi
Nivå: Nybegynner/ Alle - Yang stil
20.00
21.00
Instruktør
Svanhild Sunde
Nybegynnere
Alder: Fra 13 år
20.00
21.00
Instruktører:
Marc Dhainaut
+ assistent
20.30

Man

  • Barn Nivå: Hvitt til og med gul stripe · Instruktører:
    Roy Steiring
    Silje Dalsaune
    17.30 - 18.30
  • Makotokai Karate Nivå: Blått, Brunt og sort · Instruktører:
    Pål Erik Hansen (partallsuker)
    Roy Steiring (oddetallsuker)
    18.30 - 20.00
  • Nybegynnere Alder: Fra 13 år
    · Instruktører:
    Pål Erik Hansen
    Vigdis Lien
    20.00 - 21.00

Tir

  • Barn Nivå: Grønt stripe-Brunt · Vigdis Lien
    + assistenter
    17.30 - 18.30
  • Makotokai Karate Nivå: Gul stripe-Grønt inkl. rullestol · Instruktører:
    Svanhild Sunde
    Atle Hybertsen
    18.30 - 20.00
  • Tai Chi Nivå: Nybegynner/ Alle - Yang stil · Instruktør
    Svanhild Sunde
    20.00 - 21.00

Ons

  • Tai Chi Nivå: Videregående Yang stil · Instruktør:
    Svanhild Sunde
    17.30 - 19.00
  • Kamptrening Kamptrening m/ fokus på Makotokai regelverk · Instruktører:
    Pål Erik Hansen (partallsuker)
    Thor Egil Naas (oddetallsuker)
    19.00 - 20.30

Tor

  • Barn Nivå: Gult, Orange stripe, Orange · Instruktører:
    Karina Hanebo
    Silje Dalsaune
    17.30 - 18.30
  • Makotokai Karate Nivå: Gul stripe-Sort · Instruktører:
    Pål Erik Hansen (partallsuker)
    Roy Steiring (oddetallsuker)
    18.30 - 20.00
  • Nybegynnere Alder: Fra 13 år
    · Instruktører:
    Marc Dhainaut
    + assistent
    20.00 - 21.00

Fre

  • Kamptrening Ekstra kamptrening for ungdommer · Pål Erik holder treningene såfremt han ikke er på reise
    17.00 - 18.00
  • Makotokai Karate Nivå: Blått, Brunt og Sort · Instruktører:
    Pål Erik Hansen
    Roy Steiring
    Marc Dhainaut
    18.00 - 19.00

Lør

  • Makotokai Karate Nivå: Alle · En eller flere instruktører vil være tilstede. Oversikt over hvilke instruktører som er tilstede på lørdager: INSTRUKTØRER
    15.00 - 17.00
Man Tir Ons Tor Fre Lør
17.30
Barn
Nivå: Hvitt til og med gul stripe
17.30
18.30
Instruktører:
Roy Steiring
Silje Dalsaune
BarnNye barn fra 7 år - kan unntaksvis ta de inn når de er 6 år
Barn
Nivå: Grønt stripe-Brunt
17.30
18.30
Vigdis Lien
+ assistenter
BarnVideregående barn (fom grønn stripe til brunt). De som har grønn stripe kan også trene på torsdag!
Barn
Nivå: Gult, Orange stripe, Orange
17.30
18.30
Instruktører:
Karina Hanebo
Silje Dalsaune
BarnBarn - Mellomparti
18.00

Man

  • Barn Nivå: Hvitt til og med gul stripe · Instruktører:
    Roy Steiring
    Silje Dalsaune
    17.30 - 18.30

Tir

  • Barn Nivå: Grønt stripe-Brunt · Vigdis Lien
    + assistenter
    17.30 - 18.30

Tor

  • Barn Nivå: Gult, Orange stripe, Orange · Instruktører:
    Karina Hanebo
    Silje Dalsaune
    17.30 - 18.30
Man Tir Ons Tor Fre Lør
17.00
Kamptrening
Ekstra kamptrening for ungdommer
17.00
18.00
Pål Erik holder treningene såfremt han ikke er på reise
17.30
18.00
18.30
19.00
Kamptrening
Kamptrening m/ fokus på Makotokai regelverk
19.00
20.30
Instruktører:
Pål Erik Hansen (partallsuker)
Thor Egil Naas (oddetallsuker)
KamptreningÅpen for alle med gradering fra gul stripe og opp.
19.30
20.00

Ons

  • Kamptrening Kamptrening m/ fokus på Makotokai regelverk · Instruktører:
    Pål Erik Hansen (partallsuker)
    Thor Egil Naas (oddetallsuker)
    19.00 - 20.30

Fre

  • Kamptrening Ekstra kamptrening for ungdommer · Pål Erik holder treningene såfremt han ikke er på reise
    17.00 - 18.00
Man Tir Ons Tor Fre Lør
15.00
Makotokai Karate
Nivå: Alle
15.00
17.00
En eller flere instruktører vil være tilstede. Oversikt over hvilke instruktører som er tilstede på lørdager: INSTRUKTØRER
Makotokai KarateFri/ egentrening for alle grupper
15.30
16.00
16.30
17.00
Kamptrening
Ekstra kamptrening for ungdommer
17.00
18.00
Pål Erik holder treningene såfremt han ikke er på reise
17.30
Barn
Nivå: Hvitt til og med gul stripe
17.30
18.30
Instruktører:
Roy Steiring
Silje Dalsaune
BarnNye barn fra 7 år - kan unntaksvis ta de inn når de er 6 år
Barn
Nivå: Grønt stripe-Brunt
17.30
18.30
Vigdis Lien
+ assistenter
BarnVideregående barn (fom grønn stripe til brunt). De som har grønn stripe kan også trene på torsdag!
Barn
Nivå: Gult, Orange stripe, Orange
17.30
18.30
Instruktører:
Karina Hanebo
Silje Dalsaune
BarnBarn - Mellomparti
18.00
Makotokai Karate
Nivå: Blått, Brunt og Sort
18.00
19.00
Instruktører:
Pål Erik Hansen
Roy Steiring
Marc Dhainaut
Makotokai KarateSpesialtrening for kata, åpen for alle f.o.m. blått belte
18.30
Makotokai Karate
Nivå: Blått, Brunt og sort
18.30
20.00
Instruktører:
Pål Erik Hansen (partallsuker)
Roy Steiring (oddetallsuker)
Makotokai KarateHovedtrening for alle instruktører - fokus på nye kata, prinsipper og Renraku Waza.
Makotokai Karate
Nivå: Gul stripe-Grønt inkl. rullestol
18.30
20.00
Instruktører:
Svanhild Sunde
Atle Hybertsen
Makotokai KarateAlle ungdommer/voksne som har gradert én gang, flyttes over på dette partiet
Makotokai Karate
Nivå: Gul stripe-Sort
18.30
20.00
Instruktører:
Pål Erik Hansen (partallsuker)
Roy Steiring (oddetallsuker)
Makotokai KarateTrening med fokus på bredde. Treningen deles opp hvor flere instruktører deltar.
19.00
Kamptrening
Kamptrening m/ fokus på Makotokai regelverk
19.00
20.30
Instruktører:
Pål Erik Hansen (partallsuker)
Thor Egil Naas (oddetallsuker)
KamptreningÅpen for alle med gradering fra gul stripe og opp.
19.30
20.00

Man

  • Barn Nivå: Hvitt til og med gul stripe · Instruktører:
    Roy Steiring
    Silje Dalsaune
    17.30 - 18.30
  • Makotokai Karate Nivå: Blått, Brunt og sort · Instruktører:
    Pål Erik Hansen (partallsuker)
    Roy Steiring (oddetallsuker)
    18.30 - 20.00

Tir

  • Barn Nivå: Grønt stripe-Brunt · Vigdis Lien
    + assistenter
    17.30 - 18.30
  • Makotokai Karate Nivå: Gul stripe-Grønt inkl. rullestol · Instruktører:
    Svanhild Sunde
    Atle Hybertsen
    18.30 - 20.00

Ons

  • Kamptrening Kamptrening m/ fokus på Makotokai regelverk · Instruktører:
    Pål Erik Hansen (partallsuker)
    Thor Egil Naas (oddetallsuker)
    19.00 - 20.30

Tor

  • Barn Nivå: Gult, Orange stripe, Orange · Instruktører:
    Karina Hanebo
    Silje Dalsaune
    17.30 - 18.30
  • Makotokai Karate Nivå: Gul stripe-Sort · Instruktører:
    Pål Erik Hansen (partallsuker)
    Roy Steiring (oddetallsuker)
    18.30 - 20.00

Fre

  • Kamptrening Ekstra kamptrening for ungdommer · Pål Erik holder treningene såfremt han ikke er på reise
    17.00 - 18.00
  • Makotokai Karate Nivå: Blått, Brunt og Sort · Instruktører:
    Pål Erik Hansen
    Roy Steiring
    Marc Dhainaut
    18.00 - 19.00

Lør

  • Makotokai Karate Nivå: Alle · En eller flere instruktører vil være tilstede. Oversikt over hvilke instruktører som er tilstede på lørdager: INSTRUKTØRER
    15.00 - 17.00
Man Tir Ons Tor Fre Lør
20.00
Nybegynnere
Alder: Fra 13 år
20.00
21.00
Instruktører:
Pål Erik Hansen
Vigdis Lien
Nybegynnere
Alder: Fra 13 år
20.00
21.00
Instruktører:
Marc Dhainaut
+ assistent
20.30

Man

  • Nybegynnere Alder: Fra 13 år
    · Instruktører:
    Pål Erik Hansen
    Vigdis Lien
    20.00 - 21.00

Tor

  • Nybegynnere Alder: Fra 13 år
    · Instruktører:
    Marc Dhainaut
    + assistent
    20.00 - 21.00
Man Tir Ons Tor Fre Lør
17.30
Tai Chi
Nivå: Videregående Yang stil
17.30
19.00
Instruktør:
Svanhild Sunde
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
Tai Chi
Nivå: Nybegynner/ Alle - Yang stil
20.00
21.00
Instruktør
Svanhild Sunde
20.30

Tir

  • Tai Chi Nivå: Nybegynner/ Alle - Yang stil · Instruktør
    Svanhild Sunde
    20.00 - 21.00

Ons

  • Tai Chi Nivå: Videregående Yang stil · Instruktør:
    Svanhild Sunde
    17.30 - 19.00
No alle partier available!

 

PRØV OSS!

Kom i form på en spennende, lærerik og effektiv måte

 

Kontakt
close slider

    825Følgere
    21Følgere
    445Følgere
    568Følgere